понеділок, 18 грудня 2017 р.

Тести Pisa


2018 року Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).

Дослідження проводиться раз на три роки й спрямоване на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів. Україна долучається до більш ніж 80-ти країн, що беруть участь у PISA – 2018.
     Метою програми є визначення тенденцій у результатах освітніх програм різних країн; чинників, що впливають на рівень навчальних досягнень учнів у світі.




                                                        Очікувані результати

                   Завдяки дослідженню країни мають змогу отримати:
•        узагальнене досьє про сформованість читацької, математичної та              науково-природничої грамотності 15-річних підлітків;
•        змістовні індикатори, пов’язані з характеристиками шкіл та учнів;
•        індикатори, які показують, як змінилися результати країни-учасниці;

•        інформацію, значущу для прийняття рішень у галузі освітньої політики та різноманітних освітніх досліджень. 

Природнича грамотність: Наявність в особи наукових знань, та її здатність визначати певну проблему, отримувати нове знання, пояснювати певні наукові явища, робити обґрунтовані висновки про певні наукові явища, розуміти основні характеристики науки як частини системи людського знання, усвідомлювати, як наука і технології змінюють наше матеріальне, інтелектуальне та культурне середовище, прагнути залучитися до галузей, пов’язаних з наукою, бути активним членом суспільства.

Немає коментарів:

Дописати коментар